To się musiało stać. Po prostu musiało. Powstaje wybuchowa mieszanka disco polo z brazylijską telenowelą. Jeszcze nie jest to projekt wspólny, chociaż i do tego dojdzie prędzej czy później. Na razie chodzi o to, że w Polo TV zadebiutuje brazylijska telenowela „Avenida Brasil – Zranione Uczucia”. W dodatku jest to telenowela podobno przebojowa, hit tamtejszej telewizji. W Polo TV od 25 stycznia. Co tydzień od poniedziałku do piątku. 

O czym ten serial? 

Nie będziemy udawali, że znamy ten wytwór kreatywności brazylijskich scenarzystów, więc przybliżając Wam jego treść posłużymy się oczywiście materiałami otrzymanymi od nadawcy. A zatem w największym skrócie jest to: 

Poruszająca historia Rity, która skrzywdzona przez bezwzględnych ludzi i przewrotny los, postanawia wyrównać życiowe krzywdy - mamy nadzieję, że już Was trzęsie z ciekawości. 
 
A teraz szczegóły:

Poznajemy Ritę jako małą dziewczynkę w bardzo dramatycznym momencie życia – ukochany ojciec ginie potrącony przez samochód. Dziecko dostaje się pod opiekę bezwzględnej macochy, która nie zamierza zajmować się sierotą. Dziewczynka zostaje wywieziona na wysypisko śmieci, gdzie każdy dzień jest walką o przetrwanie. Szybko asymiluje się do nowych warunków, nawiązując przyjaźnie i odnajdując miłość swojego życia, chłopca o imieniu Batata. Wkrótce jej los się odmienia – zostaje zaadaptowana przez małżeństwo z Argentyny. Otrzymuje nowe imię – Nina, które ma być symbolicznym początkiem zupełnie nowego rozdziału w życiu. Dorasta pielęgnując w sobie chęć zemsty za doznane krzywdy. Po wielu latach już jako dojrzała kobieta Nina wraca do Brazylii i odnajduje macochę. Zatrudnia się u niej jako pomoc domowa, sukcesywnie niszcząc jej uporządkowane życie. Wkrótce spotyka także miłość sprzed lat. Batata, nazwany przez nowych rodziców Jorginho, dziś jest gwiazdą futbolu – bogatym i uwielbianym przez kobiety.
 
„Avenida Brasil – Zranione Uczucia” to fascynująca opowieść o zmiennym losie, miłości, zemście, rozczarowaniach i wielkich nadziejach. Pokazuje brazylijską rzeczywistość w pełnym przekroju – od nizin aż po grupy o wysokim statusie społecznym. Zaskakujące zwroty akcji, intrygi, poruszające obrazy nędzy, a także kadry prosto z boiska piłkarskiego – wszystko to spowodowało, że serial cieszył się ogromną popularnością w Brazylii. Szybko zyskał też sławę za granicą - w 2013 r. otrzymał nominację do amerykańskiej nagrody Emmy dla najlepszej zagranicznej telenoweli.

 

W rolach głównych występują: Débora Falabella (Nina), Cauã Reymond (Jorginho), Adriana Esteves (Carminha).
Serial na antenie POLO TV emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 15:00. Pierwszy odcinek 25 stycznia.