W październikowych ramówkach FOX i FOX Comedy znajdziecie kilka premier, kilka powrotów, kilka przebojów, a reszta to oczywiście powtórki powtórek niedawnych powtórek nawinięte na krótką rolkę. Pojawią się m.in. Lenny Kravitz, Alicia Keys i Kelly Rowland w nowym sezonie „Imperium”, Lady Gaga w „American Horror Story: Hotel”, wracają „Demony DaVinci”, „Simpsonowie” i zadebiutuje „Ostatni prawdziwy mężczyzna”. A to nie wszystko. 

FOX
Już 7 października pojawi się na FOX drugi sezon serialu „Imperium”, którego pierwszy sezon w USA pobijał rekordy oglądalności. Do plejady znanych już gwiazd „Imperium” dołączyli m.in. Lenny Kravitz, Alicia Keys, Kelly Rowland oraz Pitbull.
Dzień później - 8 października (zaledwie kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze) zadebiutuje najnowszy sezon serialu „American Horror Story", tym razem z dopiskiem "Hotel”, w którym w jedną z głównych ról wcieli się Lady Gaga.
Wraca też obiecany „The Walking Dead”, którego 6 sezon polską premierę będzie miał 12 października, 19 godzin po premierze w USA. Natomiast 27 października z trzecim, i ostatnim sezonem wróci „Demony da Vinci”.

FOX Comedy 
W weselszym Fox-owym kanale, który słynie niestety na razie głównie z tego, że ma więcej powtórek niż ktokolwiek inny, i rolka, na której nawinięta jest jego ramówka jest wbrew hucznym zapowiedziom wyjątkowo krótka i powtarzalna. Według zapowiedzi w 13 października odcinkiem „Homerland” (tak, skojarzenie ze snanym serialem uzasadnione) zadebiutuje  25. sezon „Simpsonów”, a wcześniej, bo już 5 października z czwartym sezonem sitcomu „Ostatni prawdziwy mężczyzna” wraca Tim Allen.

Wielkiego szału nie ma, ja cieszę się tylko na "The Walking Dead".