Ledwie 24 godziny po premierze w Stanach, będziecie mogli w telewizji oglądać najnowszy sezon „Miasteczka South Park”. Serial kultowy, sezon 19. a opóźnienie coraz mniejsze, więc coraz trudniej będzie tłumaczyć pirackie zasysanie z sieci. W Comedy Central już od czwartku (17.09) o godz. 22:50.  Ale jak zawsze przy okazji emisji w Comedy Central trzeba brać poprawkę na ich dość swobodne podejście do godzin, które podali nam podsyłając ramówki. Dla bezpieczeństwa trzeba włączyć telewizor przynajmniej pół godziny wcześniej, i nie denerwować się, jeśli zacznie sie po godz. 23:00. Takiego mają stajla, i takich trzeba ich kochać. Albo nie. Wybór należy do Ciebie.  

Oto w miasteczku South Park nadeszły inne czasy. Stery w szkole podstawowej objął nowy dyrektor, który zmusi Stana, Kyle’a, Erica i Kenny’ego do zmierzenia się ze skutkami swoich uprzedzeń i rasistowskich zagrywek. Nienawykłych do politycznej poprawności chłopców czeka też nie lada test: zmuszeni będą wyrazić swój najwyższy szacunek względem Caitlyn Jenner…

Tyle tytułem wprowadzenia. Ale fanów pewnie ucieszy dodatkowa informacja o tym, że Comedy Central uruchomiło specjalną aplikację, która daje Wam stały dostęp do ulubionego serialu. Bezpłatny program umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów amerykańskiej produkcji. W zależności od danej serii, odcinki dostępne są z polskim lektorem bądź dubbingiem.

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem iOS 7+ oraz Android 4+.

Android: http://bit.ly/1zZLAp7  

iOS: http://apple.co/1EBlsgw