Od kilku ładnych dni w codziennym PolecajuTV mogliście zauważyć wysyp filmów dokumentalnych o wyjątkowości księcia Harry'ego i jego wybranki, i o wyjątkowości brytyjskiej rodziny królewskiej w ogóle. Filmy i reportaże przygotowywały Was do tego co zacznie się w sobotę przed południem i będzie się działo przez kilka godzin. I co komentowane będzie przez kolejnych kilka tygodni. 
Oto gdzie będzie można obejrzeć celebrę na żywo, i jakie będą do niej dodatki. 

 

Mogę się oczywiście podśmiewać trochę z szaleństwa jakie wywołuje kolejny ślub w brytyjskiej królewskiej rodzinie, ale muszę też docenić popkulturowy wymiar wydarzenia. I z pełnym zrozumieniem się do niego odnosząc informuję gdzie można będzie zobaczyć to wystawne reality show na żywo.

Jeśli jesteście zainteresowani celebrą, relacje ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle możecie oglądać w sobotę 19.05 w: 

E!Enterteinment godz. 11:00
Tu relację prowadziła będzie stała bywalczyni czerwonych dywanów - Giuliana Rancic, która z gośćmi komentowała będzie toalety i koafiury zaproszonych na uroczystość oficjeli i celebrytów, oraz oczywiście ślubne kreacje młodych, bo one ponoć spać nie pozwalają znawcom tematu. Wśród komentatorów znajdziecie styliste Brada Goreskiego, korespondentkę E!News i ekspertkę ds. rodziny królewskiej Melanie Bromley oraz prowadzącę E!UK Sarah-Jane Crawford. 

TVN 24 BiŚ godz. 11:00
Metro godz. 11:00 

Tu też na żywo ślub roku wraz z majestatycznym wchodzeniem gości do katedry i komentowaniem tego jak wyglądają. Będą również opowieści o innych ślubach w królewskich rodzinach, wsomnienie księżnej Diany, mamy pana młodego, i różne popkulturowe komentarze. 

TVP 1 o godz. 11:40 
Jedynka włączy się ze swoją relacją - wg rozkładu dnia - później, co oczywiście nie oznacza, że panu Kurskiemu się nie odwidzi i nie przyspieszy antenowego wejścia, więc jeśli chcecie w TVP oglądać, to warto sprawdzać wcześniej. 


Przyznam, że mnie ten ślub nie interesuje. A jeśli już, to raczej jako zjawisko, i dowód na to, że wychowanie kolejnych pokoleń na bajkach o książęcych zalotach ma nadal wielki wpływ na naszą dorosłość. Pewnie dlatego, za sprawą tych dziecięcych opowieści wspieranych potem przez całe życie kulturą romantycznych komedii  właśnie tworzymy sobie nową "arystokrację", różne księżniczki i książęta wybierając pośród aktorek i aktorów, piosenkarek i piosenkarzy, albo innych sportowców ciskających kulką lub kopiących piłkę. Ten rodzaj tęsknoty jest mi całkiem obcy, ale potrafię zrozumieć, że takie wielkie, zrealizowane na wielkim wypasie reality show
 

Przypominam, że na stronie wTelewizji.pl codziennie publikowany jest "codzienny PolecajTV", czyli autorskie ramówkowe rekomendacje na każdy dzień. 
Codziennie na stronie głównej, a archiwum PolecajTV znajdziecie TUTAJ.