Plan telewizyjnych relacji #SportNaŻywo od poniedziałku do piątku przed Wami, żebyście mogli poukładać sobie komu kiedy i gdzie będziecie kibicowali. Zapraszam 

 

 

PONIEDZIAŁEK PONIEDZIAŁEK PONIEDZIAŁEK (05.11)


PIŁKA NOŻNA

LOTTO Ekstraklasa
Eurosport 1 godz. 17:30
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok

Canal+ Sport godz. 20:00
Ekstraklasa po godzinach - magazyn

Fortuna 1. liga
Polsat Sport godz. 20:30
Magazyn Fortuna 1. ligi

Premier League
Canal+ Sport godz. 20:55
Huddersfield Town – Fulham

2. Bundesliga
Eleven Sports 1 godz. 20:25
Hamburger SV - 1. FC Köln

MLS
Eurosport 1 godz. 01:30
New York City FC - Atlanta United

 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie

TVP Sport godz. 13:30
mężczyźni w kategorii do 81 kg
TVP Sport godz. 16:00
kobiety w kategorii do 64 kg

 

SNOOKER
Champion of Champions

TVP Sport godz. 15:25
dzień pierwszy

 

SIATKÓWKA
Liga Siatkówki Kobiet

Polsat Sport godz. 18:00
Chemik Police - DPD Legionovia Legionowo

 

PIŁKA RĘCZNA
Kontratak

nSport+ godz. 21:00
magazyn PGNiG Superligi

 

 

WTOREK WTOREK WTOREK (06.11)

PIŁKA NOŻNA

Liga Młodzieżowa UEFA
Polsat Sport Premium 1 godz. 13:50
Inter Mediolan - FC Barcelona
Polsat Sport Premium 1 godz. 15:50
Atletico Madryt - Borussia Dortmund

Liga Mistrzów
Polsat Sport godz. 18:00
studio
Polsat Sport Premium 1 godz. 18:45
AS Monaco - Club Brugge
Polsat Sport Premium 2 godz. 18:45
FK Crvena Zvezda - Liverepool FC
Polsat Sport Premium 3 godz. 20:15
Atletico Madryt - Borussia Dortmund
Polsat Sport Premium 4 godz. 20:15
Tottenham Hotspur FC - PSV Eindhoven
Polsat Sport Premium 5 godz. 20:15
FC Porto - Lokomotiw Moskwa
Polsat Sport Premium 6 godz. 20:15
Schalke 04 Gelsenkirchen – Galatasaray
Polsat Sport Premium 1 godz. 20:50
SSC Napoli - Paris Saint-Germain
Polsat Sport Premium 2 godz. 20:50
Inter Mediolan - FC Barcelona

 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie

TVP Sport godz. 13:30
kobiety w kategorii do 71 kg
TVP Sport godz. 16:00
mężczyźni w kategorii do 89 kg

 

SNOOKER
Champion of Champions

TVP Sport godz. 15:25, 17:55, 19:45, 22:35
dzień drugi

 

KOSZYKÓWKA

Energa Basket Liga
Polsat Sport Extra godz. 17:45
BM Slam Stal Ostrów WIelkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra

Liga Mistrzów
Eleven Sports 1 godz. 17:55
Anwil Włocławek - UCAM Murcia

 

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga
nSport+ godz. 20:00
Energa MKS Kalisz - PGE Vive Kielce

 

SIATKÓWKA
Pierwsza liga

Polsat Sport Extra godz. 20:15
Stal Nysa - KPS Kielce

 

TENIS

Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie
Polsat Sport godz. 14:00, 15:30
mecze fazy grupowej

 

HOKEJ

NHL
TVP Sport godz. 01:00
New York Rangers - Montreal Canadiens

 


ŚRODA ŚRODA ŚRODA (07.11)

 

PIŁKA NOŻNA

Liga Młodzieżowa UEFA
Polsat Sport Premium 1 godz. 13:50
Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim
Polsat Sport Premium 1 godz. 15:50
Juventus - Manchester United

Liga Mistrzów
Polsat Sport godz. 18:00
studio
Polsat Sport Premium 1 godz. 18:45
Valencia CF - BSC Young Boys
Polsat Sport Premium 2 godz. 18:45
CSKA Moskwa - AS Roma
TVP Sport godz. 19:15
studio
Polsat Sport Premium 3 godz. 20:15
Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim
Polsat Sport Premium 4 godz. 20:15
Benfica - AFC Ajax
Polsat Sport Premium 5 godz. 20:15
Manchester City - Szachtar Donieck
Polsat Sport Premium 6 godz. 20:15
Viktoria Pilzno - Real Madryt
Polsat Sport Premium 1 godz. 20:50
Juventus - Manchester United
Polsat Sport Premium 2 godz. 20:50
FC Bayern Monachium - AEK Ateny
TVP 1, TVP Sport godz. 20:55
Juventus - Manchester United

Puchar Polski
Polsat Sport godz. 12:45
1/16 finału: Apklan Resovia - Lechia Gdańsk

 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie
TVP Sport godz. 13:30
mężczyźni w kategorii do 96 kg
TVP Sport godz. 16:00
kobiety w kategorii do 76 kg

 

SNOOKER

Champion of Champions
TVP Sport godz. 15:25, 17:55
dzień trzeci

 

SIATKÓWKA

Eliminacje Ligi Mistrzyń
Canal+ Sport godz. 17:30
mecz

PlusLiga
Polsat Sport Extra godz. 18:00
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport godz. 20:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

 

KOSZYKÓWKA

Eurocup
Eurosport 1 godz. 18:00
Lokomotiw Kubań - Arka Gdynia
Eurosport 1 godz. 20:45
Unicaja Malaga - Rytas Wilno

 

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów

Eleven Sports 1 i nSport+ godz. 18:55
Rhein-Neckar Löwen - Montpellier HB

 

TENIS

Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie
Polsat Sport Extra godz. 14:00
mecz fazy grupowej gry pojedynczej

 

 

CZWARTEK CZWARTEK CZWARTEK (08.11)

 

PIŁKA NOŻNA

Liga Europy
Polsat Sport Premium 1 godz. 17:00
studio
Polsat Sport Premium 3 godz. 18:10
FK Krasnodar - Standard Liege
Polsat Sport Premium 4 godz. 18:10
Benfica SL - AFC Ajax
Polsat Sport Premium 5 godz. 18:10
Rapid Wiedeń – Villareal
Polsat Sport Premium 6 godz. 18:10
Dynamo Kijów - Stade Rennais
Polsat Sport Premium 1 godz. 18:45
Lazio - Olympique Marsylia
Polsat Sport Premium 2 godz. 18:45
BATE Borysów – Chelsea
Polsat Sport Premium 1 godz. 20:50
Arsenal – Sporting
Polsat Sport Premium 2 godz. 20:50
Fenerbahce SK - RSC Anderlecht
Polsat Sport Premium 3 godz. 20:50
Real Betis Balompie - AC Milan
Polsat Sport Premium 4 godz. 20:50
Bayern 04 Leverkusen - FC Zurich
Polsat Sport Premium 5 godz. 20:50
Celtic - RB Lipsk
Polsat Sport Premium 6 godz. 20:50
Girondins Bordeaux - Zenit FC

 

GOLF

European Tour - Nedbank Golf Challenge
Canal+ Sport godz. 08:00-15:00
runda 1.

 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie
TVP Sport godz. 13:30
kobiety w kategorii do 81 kg
TVP Sport godz. 16:00
mężczyźni w kategorii do 102 kg

 

SNOOKER

Champion of Champions
TVP Sport godz. 15:25, 19:45, 22:35
dzień czwarty

 

PIŁKA RĘCZNA

Liga Mistrzów
Eleven Sports 1 godz. 18:55
HC Metalurg - Sporting CP

 

SIATKÓWKA

7. strefa
Polsat Sport godz. 16:30
magazyn siatkarski

Pierwsza liga
Polsat Sport godz. 18:00
UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce

PlusLiga
Polsat Sport godz. 20:30
Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa

Liga włoska
Polsat Sport News godz. 20:30
Emma Villas Siena - Calzedonia Werona

 

TENIS

Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie
Polsat Sport Extra godz. 15:30, 19:30, 21:00
faza grupowa singla

 

 

PIĄTEK PIĄTEK PIĄTEK (09.11)


PIŁKA NOŻNA

LOTTO Ekstraklasa
Eurosport 2 godz. 17:30
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Canal+ Sport godz. 20:25
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Bundesliga
Eleven Sports 2 godz. 20:25
Hannover 96 - VfL Wolfsburg

Serie A
Eleven Sports 1 godz. 20:25
Frosinone Calcio - ACF Fiorentina

Fortuna 1. liga
Polsat Sport Extra godz. 20:30
GKS Tychy - Odra Opole

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

NHK Trophy w Hiroszimie
Eurosport 2 godz. 08:00
program krótki solistek
Eurosport 2 godz. 09:45
program krótki par tanecznych
Eurosport 2 godz. 11:00
program krótki solistów

 

GOLF

European Tour - Nedbank Golf Challenge
Canal+ Sport godz. 09:00-15:00
runda druga

 

FORMUŁA 1

Grand Prix Brazylii
Eleven Sports 1 godz. 13:30
sesja treningowa 1.
Eleven Sports 1 godz. 17:55
sesja treningowa 2.

 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Mistrzostwa Świata w Aszchabadzie
TVP Sport godz. 13:30
mężczyźni w kategorii do 109 kg
TVP Sport godz. 16:00
kobiety w kategorii do 87 kg

 

HOKEJ

Turniej EIHC w Gdańsku
TVP Sport godz. 17:05
Polska – Dania

NHL
TVP Sport godz. 01:00
Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils

 

SIATKÓWKA

Liga Siatkówki Kobiet
Polsat Sport godz. 18:00
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police

 

SNOOKER

Champion of Champions
TVP Sport godz. 19:55, 22:35
mecz półfinałowy

 

BOKS

Rocky Boxing Night w Koninie
Polsat Sport godz. 20:30
waga junior ciężka: Igor Jakubowski - Oleksiej Żuk

 

TENIS

Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie
Polsat Sport Extra godz. 19:00
mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News godz. 21:00
mecz półfinałowy gry pojedynczej

 

KOSZYKÓWKA

NBA
Canal+ Sport godz. 03:30
Utah Jazz - Boston Celtics